שירותי עריכת התמונות של פיקסר

אנו משרתים את לקוחותינו על ידי מתן שירותי עיצוב, עריכת תמונות ונתיב גזירה מקצועיים

נתיב גזירה

החל מ 4 ש"ח לתמונה

בדיוק כמו שצבעי לבוש שונים יכולים לשנות את המראה של האדם, בכל מה שקשור לאיכות התמונה ולערעור, שינויים עדינים עושים הבדל גדול. רקע שונה במקצת עשוי ליצור כמעט אפקט תלת ממדי. הדבר נכון גם לגבי התמונה עצמה. לדוגמא, צל ממוקם היטב על דימוי הדגם יכול לשנות את מראה הלבוש לצרכן.

יחד עם זאת, חשוב שהתמונות לא ייראו מזויפות או משתנות. מדע הכלים לנתיבי גזירה יוצר את המראה החדש והטבעי הזה. במקום פשוט להבהיר תמונות, ריטשרי התמונות שלנו יוצרים מחדש את התצלום בקפידה ומשלבים את השינויים הרצויים. האפקט העמוק הופך את נתיב הגזירה לאחד ההופעות הפופולריות ביותר שלנו לעריכת תמונות.

הסרת רקע

החל מ 4 ש"ח לתמונה

רקע לא יפה מחליש את האפקט המכירתי של תמונה ככלי שיווקי. רקעים לא יפים מושכים את תשומת הלב מהמוצר. ההפך נכון גם כן. לרקע צבעוני מדי או מושך את העין אותו אפקט. הרבה פעמים, עד שהלקוח רואה את המוצר העיקרי, לוקח לו זמן כי הוא מתעסק ברקע. אם צילמתם את המוצרים שלכם על רקעים לא ברורים או יותר מדי מבולגנים, האופציה היחידה שלכם היא לוותר על התמונה.

הסרת רקע מבטלת את שתי הבעיות הללו ומעניקה לך אפשרויות חדשות. מבלי להשפיע על תמונת המוצר, ניתן להסיר את הרקע שבצילום הקיים לחלוטין ולהחליפו ברקע שקוף. אז הלקוחות שלכם רואים רק את המוצר או השירות שלכם, והם רואים זאת באור חיובי יותר.

אפקט בובת ראווה

החל מ 4 ש"ח לתמונה

אפקט בובת ראווה מתבסס על הרעיון שיראו את המוצר ולא את הבובה עליו המוצר מולבש. באופן זה הבד שומר על אותה צורה בדיוק כמו שהיה על בן אדם. זה מאפשר לכם להראות את המוצר שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן.

הצללה

החל מ 4 ש"ח לתמונה

פוטושופ היא דרך פופולרית להוסיף אפקטים, כמו צללים ומסגרות למוצרים בצורה שלא פוגעת בנראות המוצר. עם הידע והניסיון הנכונים, ניתן להשיג כל תוצאה. כדי להשיג אפקטים אלה, עליכם להבין מה כל הגדרה עושה וכיצד ניתן לשלב אותן כדי להשיג מראה מסוים. אנו מאפשרים הוספת רקע שנראה טבעי שיקפיץ את נראות המוצר שלכם ויאפשר לכם יותר מכירות.

וריאציות צבע

החל מ 4 ש"ח לתמונה

אחת התלונות העקביות ביותר בתחום המסחר האלקטרוני היא שצבע המוצר לא התאים לצבע בתמונה. אנשים כאלה לעיתים קרובות משאירים ביקורות שליליות ברשתות החברתיות, ומשוב זה עלול לפגוע בעסק שלכם בצורה קשה. שירות וריאציות צבע דואג לנושא זה. מבלי לשנות את התמונה יתר על המידה ולגרום לה להראות מלאכותית.

המעצבים שלנו יכולים לייצר וריאציות של צבעים למוצר ולעשות זאת שייראה אמיתי וטבעי. כלי זה אידיאלי במיוחד עבור מוצרים הזמינים במספר צבעים. כעת, תוכלו להשתמש באותה אחת של מוצר שצילמתם ולקבל אותו מוצר בכל צבע שתבחרו.

ריטוש תמונות

החל מ 4 ש"ח לתמונה

מאז שצילום דיגיטלי נהיה הסטנדרט, השירות הגרפי הזה חסך אינספור שעות עבודה. בקצרה, במקום לוותר על התמונה בגלל פגם קל, ריטוש תמונות שומר את התמונה ומאפשר להפוך אותה לכזאת שניתן להשתמש בה. עקב הטכנולוגיה המתקדמת, ריטוש תמונות עבר הרבה מעבר לתיקונים קלים ולשינויים אחרים בתמונה. כעת ניתן לשפר את הפיקסלים בתמונה. לבצע שינויים במראה של דוגמן או דוגמנית או להתאים את המראה של מוצר מסוים כדי להציג אותו בדרכים שונות. שוב, כלי זה מגדיל את האפשרויות. במקום לבחור בין שתיים לשלוש תמונות “טובות”, ריטוש תמונות הופך כל צילום לחוויה “טובה”.

התנסו בשירות שלנו

הגדילו את העסק שלכם באמצעות פיקסר – חברת עריכת תמונות במיקור חוץ שאתם יכולים לסמוך עליה שתחסוך לכם זמן, כסף ולחץ בעסק!

דוגמאות לעבודות שלנו

עריכת תמונות לחנויות מסחר אלקטרוני

למה PixxeR?

איכות

חיתוך ועריכה שנעשו באיכות ירודה וללא תשומת לב לפרטים, עלולים לפגוע במוניטין ובמותג שלכם. העסק שלנו בנוי על שירותי שביל גזירה מצוינים הממירים צרכנים ומרשימים לקוחות.

זמן

אם אין לכם זמן פנוי, אנו נעזור לכם לעמוד בזמנים. אנו נספק הצעות מחיר מהירות, שירות לקוחות מהיר ותוצאות מהירות. למעשה, אנו מספקים הצעת מחיר עבור כל פרויקט תוך 60 דקות או פחות.

מחיר

אנחנו שירות עריכה גראפית משתלם, אבל זה לא אומר שהאיכות שלנו נפגעת. בין אם יש לכם תמונה אחת או אלפי תמונות, אנו נבצע את העבודה במחיר הכי נמוך שניתן למצוא בשוק.

ערכו את התמונות שלכם בחינם!

רוצים לבדוק איך זה עובד קודם? שלחו אלינו את התמונות שתרצו לערוך ונערוך 2 מהן לגמרי בחינם!

מה אומרים על Pixxer

הנה מה שהלקוחות שלנו אומרים וחושבים עלינו

Skip to content